Mazák-Németh Csilla a szűkített keretben

2017 nov 10
188 Megtekintés
Mazák-Németh Csilla a szűkített keretben
Kim Rasmussen szövetségi kapitány kihirdette a magyar női kézilabda-válogatott 19 fős keretét a női világbajnokság előtti felkészülésre, illetve a decemberi németországi tornára, amelynek rajtjára 16 játékos nevezhető. Az SKC csapatkapitánya, Németh-Mazák Csilla is meghívást kapott.

A MAGYAR NŐI VÁLOGATOTT 19 FŐS KERETE
Kapusok: BÍRÓ Blanka (FTC-Rail Cargo Hungaria), JANURIK Kinga (Érd)
Jobbszélsők: BÓDI Bernadett (Győri Audi ETO), LUKÁCS Viktória (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Jobbátlövők: HÁFRA Noémi (FTC-Rail Cargo Hungaria), KOVÁCS Anna (Dunaújvárosi KKA), TOMORI Zsuzsanna (Győri Audi ETO)
Irányítók: GÖRBICZ Anita (Győri Audi ETO), KOVACSICS Anikó (FTC-Rail Cargo Hungaria), TÓTH Gabriella (Érd)
Beállók: KISFALUDY Anett (Érd), MAYER Szabina (Alba Fehérvár KC), MÉSZÁROS Rea (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Balátlövők: KLIVINYI Kinga (Érd), MAZÁK-NÉMETH Csilla (Siófok KC), SZEKERES Klára (FTC-Rail Cargo Hungaria), SZÖLLŐSI-ZÁCSIK Szandra (Budaörs)
Balszélsők: GÁVAI Szonja (Érd), SCHATZL Nadine (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Szövetségi kapitány: Kim RASMUSSEN
Edző: SITI Bea
Kapusedző: BAKOS István
 
MÖBELRINGEN-KUPA FELKÉSZÜLÉSI TORNA, STRAUME, NORVÉGIA
A PROGRAM
November 23.
18.15: Norvégia–Dél-Korea
20.30: Oroszország–Magyarország
November 25.
16.00: Dél-Korea–Oroszország
18.15: Norvégia–Magyarország
November 26.
16.00: Magyarország–Dél-Korea
18.15: Norvégia–Oroszország
 
NŐI KÉZILABDA-VB (december 1–17., Németország)
CSOPORTBEOSZTÁS

A-csoport (Trier): Franciaország, Románia, Spanyolország, Szlovénia, Angola, Paraguay
B-csoport (Bietigheim): Norvégia, Svédország, Csehország, Magyarország, Argentína, Lengyelország
C-csoport (Oldenburg): Dánia, Oroszország, Brazília, Montenegró, Japán, Tunézia
D-csoport (Lipcse): Hollandia, Németország, Szerbia, Koreai Köztársaság, Kína, Kamerun
 
A magyar válogatott csoportmérkőzései a B-csoportban:
December 2., szombat 20.30: Norvégia–Magyarország
December 3., vasárnap 18:.0: Magyarország–Svédország
December 5., kedd 14.00: Magyarország–Argentína
December 7., csütörtök 14.00: Lengyelország–Magyarország
December 8., péntek 18.00: Csehország–Magyarország
A csoportmérkőzések helyszíne: Bietigheim-Bissingen, EgeTrans Arena
 
Az A- és B-csoport továbbjutóinak nyolcaddöntőre Lipcsében kerül sor, az Arena Leipzigben. A negyeddöntők helyszínei Lipcse és Magdeburg, az elődöntők, a döntő és a bronzmérkőzés helyszíne Hamburg.