NBI, Alapszakasz, 4. forduló (IFJÚSÁGI ? JUNIOR) ? A csoda tovább folytatódik!

2012 sze 29
989 Megtekintés
A Ferencváros otthonában megvívott ifjúsági mérkőzés a többarcúság mintapéldája volt, lányaink a poklot és a mennyet egyaránt megjárva végül minimális különbséggel maradtak alul a zöld-fehérekkel szemben. A junior találkozó hatalmas rangadót ígért, hiszen a játéknap előtt veretlenül, ugyanolyan mérleggel rendelkező listavezetők találkoztak. A hatvan perc a papírformának megfelelően alakult, óriási, parázscsata folyt a pályán, végül az extázisban kézilabdázó SKC egy találattal jobbnak bizonyult, ez pedig azt jelenti, hogy Zámbó Tibor tanítványai továbbra is az első helyen állomásoznak!

NBI, Alapszakasz, 4. forduló ? IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉS FTC-PRÍMÉPÍTŐ ? Siófok KC-Galerius Fürdő 42-39 (25-18)

Helyszín: Budapest, X. kerület, Népligeti Sporttelep ? FTC Faház, 100 néző Játékvezetők: Dr. Driszku Klaudia, Ónodi Erika

FTC: Pálinkás - Katona F. 2, Koncsik 4, Balogh V. 8 (1), Pintér K. 5, Ferenczy F. 8, Kruj 8 (3) Csere: Monori 3, Faluvégi 2, Németh M. 2, Bánfalvi, Cseke, Deixler, Kiss Zs., Kollarics, Wahid Vezetőedző: Kovács Attila SKC: Fekete J. - Karsai, Wernitzer 3, Biber 13 (1), Scheffer 8, Lanczki 10 (1), Raffael A. 5 Csere: Galambos (kapus), Barczi, Brettner, Fehérvári, Körösztös, Mihályi, Papp V., Réti, Sallai Vezetőedző: Zámbó Tibor Hétméteresek: 6/4 illetve 4/2 Kiállítások: 2 perc (Németh M.) illetve 12 perc (Biber 2, Scheffer 2, Lanczki, Mihályi) Sárga lap: Balogh V. (15.p.), Kruj (11.p.), Koncsik (11.p.) illetve Scheffer (3.p.), Wernitzer (3.p.), Biber (5.p.) AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA 02. perc: 00 ? 02 07. perc: 04 ? 06 13. perc: 10 ? 07 16. perc: 14 ? 10 22. perc: 17 ? 15 37. perc: 30 ? 20 41. perc: 32 ? 25 51. perc: 36 ? 30 52. perc: 36 ? 32 59. perc: 42 ? 39

MESTERMÉRLEG

Zámbó Tibor: " ? Vegyes érzelmek kavarognak bennem, mert ezen a mérkőzésen a csapat olyan sok arcúságot mutatott, hogy alig lehetett követni. Sajnos az egyik a védelem "arctalansága", megszeppent, gyámoltalan, a fizikai ütközeteket és taktikai fegyelmet nélkülöző, több gyerekre jellemző hozzáállás volt. Sorozatban olyan gólokat kaptunk, melyekre a taktikai értekezleten külön, kiemelten felhívtam a figyelmet. Sikerült is tizenegy gólos hátrányt (38. perc: 31-20) összeszedni, majd jött a másik arc, amely a hibák ellenére olyan mentális, közösségi akaratról és erőről tett tanúbizonyságot a csapat, hogy három találatra felzárkóztunk, s, amennyiben tovább tart a mérkőzés, még a győzelmet is megszerezhettük volna."

***** NBI, Alapszakasz, 4. forduló ? JUNIOR MÉRKŐZÉS FTC-Zugló ? Siófok KC-Galerius Fürdő 25-26 (15-18)

Helyszín: Budapest, X. kerület, Elek Gyula Aréna, 200 néző Játékvezetők: Dr. Driszku Klaudia, Ónodi Erika

FTC: Ferenczi A. - Lukács V. 4, Kaiser 5, Kiss N. 1, Kocsis Á. 4, Tóth M. 1, Németh L. 2 Csere: Pálinkás (kapus), Bardi 5, Tauker 3, Bauer, Budai, Gaylhoffer, Katona L., Koziobowszki,   Vezetőedző: Kende Péter SKC: Nagy É. - Varga R., Schmidt 1, Schneider 4, Somogyi 3, Polics 15 (9), Bozsovics 1 Csere: Fekete J. (kapus), Csendes Sz. 1 (1), Scheffer 1, Biber, Erdős, Gróf, Karsai, Lanczki, Raffael A. Vezetőedző: Zámbó Tibor Hétméteresek: 3/2 illetve 11/10 Kiállítások: 10 perc (Kiss N. 2, Kocsis Á. 2, Tóth M.) illetve 8 perc (Schmidt 2, Somogyi 2) Sárga lap: Kaiser (3.p.), Kiss N. (5.p.), Tóth M. (18.p.) illetve Scheffer (19.p.), Schneider (41.p.), Polics (48.p.) AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA 06. perc: 03 ? 01 09. perc: 04 ? 04 18. perc: 09 ? 11 23. perc: 11 ? 15 28. perc: 14 ? 17 32. perc: 18 ? 18 45. perc: 19 ? 19 52. perc: 21 ? 22 56. perc: 23 ? 25 59. perc: 24 ? 26

Zámbó Tibor: " ? A csoda tovább folytatódik. Példás hozzáállás, akarat és küzdeni tudás. Újra közösen a fáradt ifistákkal kiegészítve áttudtunk lendülni a holtpontokon és egy kiélezett mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. Köszönöm a lányoknak ezt az élményt!"