Országos Serdülő Bajnokság "D", 1. forduló - Bravúrgyőzelem a nyitányon!

2012 sze 22
1104 Megtekintés
Országos Serdülő Bajnokság
Igazi bravúrgyőzelemmel kezdte szereplését serdülő csapatunk a 2012/2013-s szezonban, melynek első tétmérkőzésén az ősi rivális TAM-BAU Tamási KC érkezett vendégségbe, s végül hatgólos vereséggel távozott a Balaton fővárosából.

Országos Serdülő Bajnokság "D", 1. forduló Siófok KC-Galerius Fürdő ? TAM-BAU Tamási KC 28-22 (15-11)

Helyszín: Siófok, Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka, 60 néző Játékvezetők: Komáromi Krisztina, Szabó Melinda Siófok: Tóth A. - Papp V. 3, Barczi 7 (1), Duzsik, Brettner 13 (6), Barkóczi 1, Sallai 2 Csere: Molnár V. 2, Lakatos, Nagy H., Rancz, Rentler, Szabadi Sz., Takács E. Vezetőedző: Pintér Károly Tamási: Farkas V. - Gaál V., Horváth L. 4, Horváth Zs. 1, Szűcs D. 1, Fölker 9 (1), Sere 2 Csere: Horváth V. (kapus), Polecsák 4, Lajos P. 1, Bukovics, Lanczki E., Lovász E., Nagy S., Ribányi Megbízott edző: Lanczki Andrea Hétméteresek: 9/7 illetve 2/1 Kiállítások: 2 perc (Brettner) illetve 4 perc (Horváth L., Polecsák) Sárga lap: Barkóczi illetve Gaál V., Horváth L., Polecsák Jók: Barkóczi, Brettner, Duzsik, Molnár V., Papp V., Sallai AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA 03. perc: 01 ? 01 07. perc: 04 - 02 11. perc: 07 ? 03 18. perc: 11 ? 07 23. perc: 14 ? 10 30. perc: 18 - 13 33. perc: 20 ? 16 37. perc: 22 - 17 45. perc: 26 ? 20 48. perc: 27 ? 21

***** MESTERMÉRLEG

Pintér Károly: " - A lányoknak azt mondtam, hogy a puding próbája az evés. Úgy ítélem meg, hogy a tíz hétig tartó felkészülésünk jól sikerült, végig jól bírta erővel a csapat. Hiányérzetem az átlövésgólok hiányából fakad, védekezésben pedig szeretném, ha még agresszívebbek lennénk. Nagyon büszke vagyok erre a kis siófoki társaságra, mellyel most már tizenöt hónapja dolgozunk együtt. Bízom benne, hogy minél több és minél fényesebb sikerben lesz részünk a jövőben."