Újabb dupla siker - játékvezetők nélkül

2012 sze 27
1226 Megtekintés
Az Országos Ifjúsági és az Országos Junior Kupa csoportkörének első fordulójában csapataink a PTE-PEAC együtteseit fogadták hazai pályán, s ezúttal olyan fordult elő, ami klubunk történetében eddig aligha: a Magyar Kézilabda Szövetség nem delegált játékvezetőket a találkozókra, így házon belül kellett megoldani a mérkőzések levezetését. Ez a nem éppen hétköznapi esemény nem zavarta meg a siófoki fejeket, mindkét együttesünk biztos győzelmet aratott.

Országos Ifjúsági Kupa - 5. csoport - 1. forduló Siófok KC-Galerius Fürdő - PTE-PEAC 40-33 (21-16)

Helyszín: Siófok, Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka, 50 néző Játékvezető: Zámbó Tibor SKC: Fekete J. - Jencski 3, Mihályi 8 (1), Duzsik 1, Réti 6, Lanczki 15 (11), Körösztös 5 Csere: Galambos (kapus), Barczi 1, Papp V. 1, Brettner, Molnár V., Nagy H., Sallai, Szabadi Edző: Pintér Károly PEAC: Hendzsel - Mudik 3, Szemmelrock 14 (4), Farkas B. 4 (1), Horváth V. 2, Táskai 8, Brand 1 Csere: Blandl (kapus), Szászfai 1, Mihályka, Puska Zs., Takács I. Vezetőedző: Tóth János Hétméteresek: 12/12 illetve 6/6 Kiállítások: 2 perc (Brettner) illetve 2 perc (Brand) Sárga lap: Brettner, Duzsik, Lanczki illetve Brand AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA 03. perc: 02 ? 02 08. perc: 06 ? 06 13. perc: 11 ? 08 18. perc: 15 ? 10 27. perc: 20 ? 14 37. perc: 27 ? 20 40. perc: 29 ? 23 48. perc: 36 ? 26 54. perc: 37 ? 30 58. perc: 38 ? 31

***** MESTERMÉRLEG

Pintér Károly: " ? Lassan összecsiszolódik a két korosztályból összetevődő OIK csapatunk. A lányok támadójátékával elégedett vagyok, ugyanakkor nyilvánvaló, hogy egy-kettő figurát be kell gyakorolnunk, s védekezésben is javulnunk kell még. A gyors indításokkal lényegében elégedett vagyok, de nem teljesen, hiszen néhány lerohanást elkapkodtunk, emellett pedig az első félidőben egy emberelőnyt mínusz kettőre hoztunk. Javítanunk, javulnunk kell, hiszen ilyet egy szorosabb, élesebb mérkőzésen nem követhetünk el, mert ellenkező esetben nagy bajba kerülhetünk."

***** Országos Junior Kupa - 5. csoport - 1. forduló Siófok KC-Galerius Fürdő - PTE-PEAC 48-34 (26-14)

Helyszín: Siófok, Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka, 30 néző Játékvezető: Pintér Károly SKC: Nagy É. - Csendes Sz. 6, Schneider 5, Somogyi 3, Schmidt N. 10 (2), Biber 7, Bozsovics 1 Csere: Fekete J. (kapus), Scheffer 7, Gróf 4, Raffael A. 4, Wernitzer 1, Fehérvári, Körösztös, Lanczki Vezetőedző: Zámbó Tibor PEAC: Schmidt E. - Szilágyi 1, Szemmelrock 8 (1), Tóth M. 3, Kálecz 10, Kerék 7 (2), Szomor 1 Csere: Hendzsel (kapus), Mudik 3, Táskai 1, Brand, Gyimesi, Farkas B., Müller Vezetőedző: Tóth János Hétméteresek: 3/3 illetve 4/3 Kiállítások: 2 perc (Biber) illetve 2 perc (Kerék) Sárga lap: - AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA 06. perc: 03 ? 04 08. perc: 07 ? 04 11. perc: 10 ? 06 18. perc: 15 ? 09 28. perc: 24 ? 14 35. perc: 30 ? 18 42. perc: 34 ? 20 48. perc: 40 ? 25 52. perc: 46 ? 27 58. perc: 48 ? 33

Zámbó Tibor: " - Megfelelő tempóban, az alapjátékunkat gyakorolva egy nagyon hajtós mérkőzésen vagyunk túl. A jövőben igyekszünk csökkenteni a hibaszázalékunkat, illetve javítani és növelni a tempót."