Utánpótlás eredmények a 2017/2018-as szezonban

2018 jún 19
1093 Megtekintés
Utánpótlás eredmények a 2017/2018-as szezonban
A 2017/2018-as kézilabdás szezonban a Siófok KC felnőtt csapatának sikeres szezonzárása mellett a klub utánpótlás együttesei is szép eredményeket értek el. Gratulálunk és köszönjük áldozatos munkáját utánpótlás edzőinknek és játékosainknak, valamint minden utánpótlásban dolgozó kollégánknak!

EREDMÉNYEINK a 2017/2018-as szezonban

NBII FELNŐTT: 6.HELY - EDZŐ: PINTÉR KÁROLY


NŐI IFJÚSÁGI  I.OSZTÁLY: 6.HELY - EDZŐ: PINTÉR KÁROLY


NŐI IFJÚSÁGI III.OSZTÁLY ÉNY. CSOPORT: 1. HELY - EDZŐ: TARJÁN BENCE


NŐI IFJÚSÁGI III.OSZTÁLY DNY. CSOPORT: 7.HELY - EDZŐ: DABÓCZI ADRIENN


LEÁNY SERDÜLŐ I. OSZTÁLY: 9.HELY - EDZŐ: DABÓCZI ADRIENN


LEÁNY SERDÜLŐ  III. OSZTÁLY III.OSZTÁLY ÉNY. CSOPORT: 5.HELY - EDZŐ: TARJÁN BENCE


GYERMEKBAJNOKSÁG LU13  II.OSZTÁLY ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ: 1.HELY - EDZŐ: LÁZÁR FLÓRA


GYERMEKBAJNOKSÁG LU13  III.OSZTÁLY ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ , FELSŐ HÁZ: 7.HELY - EDZŐ: ID. KISS SZILÁRD


GYERMEKBAJNOKSÁG LU13   III.OSZTÁLY ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ, ALSÓ HÁZ: 6.HELY - EDZŐ: SZÜLLŐ BALÁZS


GYERMEKBAJNOKSÁG  LU11 ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ 


EDZŐ: ANDORKA SÁNDORNÉ - 14 MÉRKŐZÉS,  3 GYŐZELEM,  11 VERESÉG


EDZŐ: LÁZÁR FLÓRA - 13 MÉRKŐZÉS,  7 GYŐZELEM, 6 VERESÉG


KISISKOLÁS VERSENYEK LU10 ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ


EDZŐK: HIRSCH JUDIT - LELKESNÉ SZŰCS CSILLA - 8 MÉRKŐZÉS , 1 GYŐZELEM,  7 VERESÉG


EDZŐ: VARGA ATTILA - 6 MÉRKŐZÉS, 5 GYŐZELEM, 1 DÖNTETLEN


EDZŐK: SZALAI ESZTER - DOBOS IVETT - 6 MÉRKŐZÉS, 4 GYŐZELEM, 2 VERESÉG


KISISKOLÁS VERSENYEK LU9 ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ


EDZŐK: VARGA ATTILÁNÉ - 5 MÉRKŐZÉS, 1 GYŐZELEM, 2 VERESÉG, 2 DÖNTETLEN


EDZŐK: HORVÁTH BENCE - 6 MÉRKŐZÉS, 6 VERESÉG


EDZŐK: ANDORKA SÁNDORNÉ - 6 MÉRKŐZÉS, 3 GYŐZELEM,  3 VERESÉG


JÁTÉKPROGRAM LU8 ZÁKÁNY BÁLINT RÉGIÓ


EDZŐ: VARGA ATTILÁNÉ - 8 MÉRKŐZÉS, 8 DÖNTETLEN


EDZŐK: DOBOS IVETT - SZALAI ESZTER - 8 MÉRKŐZÉS,  8 DÖNTETLEN


EDZŐ: HORVÁTH BENCE - 8 MÉRKŐZÉS, 8 DÖNTETLEN


EDZŐ: VARGA ATTILA - 8 MÉRKŐZÉS, 8 DÖNTETLEN


DIÁKOLIMPIA III.KORCSOPORT DÖNTŐ 


EDZŐK: LÁZÁR FLÓRA - DABÓCZI ADRIENN - 3.HELY


VÁLOGATOTTSÁG:


SERDÜLŐ VÁLOGATOTT: 2 FŐ ( NEMES LAURA - LAPOS LAURA )


Lapos Laura és Nemes Laura is bemutatkozott a serdülő válogatottban