Kisvárdán maradtak a pontok

2021 sze 18
3456 Megtekintés
Szombaton, a K&H Női Kézilabda Liga 2. fordulójában Kisvárdán szenvedtünk egygólos vereséget.

1. félidő: Hiába a jó kezdés elöl (1:4), hátul a védekezés nem állt össze, így a 11. percben, 10:7-nél Danyi Gábor kért időt, illetve kapust is cseréltünk. A félidő felénél 13:11, míg tíz perccel a szünet előtt 16:14 állt ez eredményjelzőn, amikor az egyébként támadásban remeklő Malin Holta egymást követően két hétméterest is kihagyott. Aleksandra Stamenic a szélről rendre eredményes tudott lenni, de Veronika Habánkova és Tamara Radojevic lövései is komoly problémát jelentettek. Vezérletükkel a Kisvárda kétgólos előnnyel vonulhatott az öltözőbe (21:19).

2. félidő: A fordulás után a 36. percben Katarina Jezic révén az első egyenlítési lehetőség kimaradt, három támadással később viszont Wald Kíra egalizált (25:25). Ezt követően a fordítás is összejött, Andela Janjusevic találata után 26:27-re állt az eredményjelzőn, de ellépni nem tudtunk. Az 52. percben aztán 31:33-nál Csapó Kincső hétméterest fogott, a Kisvárda viszont védekezésben váltott, a taktikai húzás pedig érezhetően bejött, ugyanis hat percen át gólképtelenek voltunk, és rengeteg hibát vétettünk. A házigazda egyenlített (33:33), miközben Andela Janjusevic egymást követő két kiállítása révén a hajrá egy igen jelentős részét emberhátrányban abszolváltuk. Ráadásul Aleksandra Stamenic a megítélt hétméterest is belőtte, így az előny újra a hazaiaknál volt (34:33). Katarina Jezic révén ekkor azonban még összejött az egyenlítés, sőt Danyi Gábor időkérése után egy perccel a vége előtt meccslabdán is volt (34:34). A gól viszont elmaradt, nem úgy a túloldalon, Veronika Habánková lövése ugyanis utat talált a hálóba (35:34).