Gyenge játék és vereség a Fradi ellen

2022 okt 12
1746 Megtekintés
Szerda este, a K&H Női Kézilabda Liga 4. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria csapatát fogadtuk a Kiss Szilárd Sportcsarnokban.

1. félidő: A gyenge kezdés ellenére (0:3), az első negyedóra végéhez érve visszajöttünk (6:7), a folytatásban azonban végig sok hibával kézilabdáztunk, mely eladott labdák és technikai hibák révén mutatkozott meg leginkább (7:12). Az első játékrész második felében mindössze kétszer tudtuk bevenni ellenfelünk hálóját, így a szünetben már hétgólos volt a különbség (8:15).

2. félidő: Játékunkon, így a mérkőzés menetén a szünetben sem tudtunk változtatni, Klujber Katrin és Kovács Anett vezetésével a vendégek a 38. percben már tíz góllal vezetett és eldöntötték a bajnoki pontok sorsát (11:21). Az utolsó húsz percben, érdemben nem tudtunk közelebb lépni, összességében pedig elmondhatjuk, hogy gyenge játékunkat az FTC-Rail Cargo Hungaria kihasználta és nagyarányú győzelemmel távozott a Kiss Szilárd Sportcsarnokból (19:29).