Kétgólos győzelem Érden

2021 nov 14
1305 Megtekintés
Vasárnap este a K&H Női Kézilabda Liga 8. fordulójában az Érd vendégeként szereztük meg harmadik bajnoki győzelmünket.

1. félidő: Az igazán tempós kezdés ezúttal elmaradt, és kétgólosnál nagyobb különbség nem is alakult ki a csapatok között az első játékrészben, melyben egyetlen egyszer vezettünk (5:6). Ekkor Horváth Rolnad időt kért, az Érd pedig visszavette a vezetést (7:6). Az egyenlítés számtalanszor megvolt, de a fordítás nem akart összejönni, így 13:13-as döntetlennel vonultunk a szünetre (13:13).

2. félidő: A fordulás után egyből magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, Lakatos Rita góljával átvettük a vezetést, melyet már ki sem engedtünk a kezünkből a folytatásban (16:18). Háromgólosnál nagyobb különbséget azonban nem tudtunk kialakítani. Aleksandra Vukajlovic (8) és Szabó Kitti (11) ugyanis gólerős játékkal tartotta mérkőzésben az érdi csapatot. Támadásban ma több kulcsemberünk is gyengébb teljesítményt nyújtott, ellenben minden pályára lépő mezőnyjátékos betalált, így végül a második félidőben végig vezetve szereztük meg harmadik bajnoki győzelmünket (26:28).