Zártkapus mérkőzés a HC Podravka ellen

2021 aug 13
2915 Megtekintés
Felnőtt csapatunk egy zártkapus mérkőzéssel zárta a felkészülés negyedik hetét a HC Podravka Vegeta ellen Siófokon, a Kiss Szilárd Sportcsarnokban. Danyi Gábor vezetőedző első napjait töltötte az SKC vezetőedzőjeként, a horvát BL csapat elleni kétkapus játék után adott helyzetjelentés hivatalos honlapunknak.

„Ez volt az első hetem az SKC vezetőedzőjeként, amit végig a csapattal töltöttem. Dolgozunk becsülettel, úgy gondolom, hogy mindenki várja már a vasárnapi pihenőnapot. Pénteken egy zártkapus mérkőzést játszottunk a Podravka ellen, jó érzés volt mindenkinek egy kis meccshangulat. Úgy gondolom, hogy mindkét fél számára nagyon hasznos volt a felkészülést tekintve a találkozó. Természetesen nem szabad messzemenő következtetéseket levonni a mérkőzés végkimeneteléből, de azért annak örülök, hogy győzelemmel kezdtünk (36-29). Elégedett vagyok a lányokkal, keményen dolgozik mindenki. Sarkova, Puhalák és Kiss Niki hiányzott a mai napon, ők is hamarosan játékra kész állapotban lesznek. Vasárnap pihenünk egyet, és nagyon várjuk már a jövő szerdai Mosonmagyaróvár elleni nyílt kapus meccset.” – értékelte a felkészülés negyedik hetét Danyi Gábor, csapatunk vezetőedzője.