Magabiztos győzelemmel hangoltunk az Ikast ellen

2023 már 14
1059 Megtekintés
A K&H Női Kézilabda Liga 18. fordulójának kedd esti összecsapásán magabiztos, tizenkét gólos győzelmet arattunk a Kisvárda Master Good SE ellen.

1. félidő: Marina Rajcic hiányában Csapó Kincső kezdett a gólvonalon, védéseivel pedig gyorsan felhívta magára a figyelmet fiatal kapusunk (3:0). Támadásban Dejana Milosavljevic kezdett ellenállhatatlanul (5:2), a társak pedig fokozatosan csatlakoztak (9:5). A Kisvárda nem is tudott közelebb lépni, így a szünetre ötgólos előnnyel vonultunk (15:10).

Az eredmény alakulása: 5. p.: 3:0 | 10. p.: 5:2 | 15. p.: 6:4 | 20. p.: 9:5 | 25. p.: 12:7 | 30. p.: 15:10 | 35. p.: 17:12 | 40. p.: 21:13 | 45. p.: 25:15 | 50. p.: 27:18 | 55. p.: 33:20 | 60. p.: 35:23.

Folytatás szombaton 20:00-kor az EHF Európa-liga negyeddöntőjében. Az Ikast Handbol elleni párharc első felvonását a Kiss Szilárd Sportcsarnokban abszolváljuk. Jegyvásárlás online ITT!