Vereség a DKKA ellen

2023 ápr 01
1093 Megtekintés
A K&H Női Kézilabda Liga 20. fordulójában egygólos vereséget szenvedtünk a Dunaújvárosi KAA ellen.

1. félidő: A találkozó elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést (4:2) és a sok hiba ellenére szűk húsz perc alatt négygólos előnyt alakítottunk ki (10:6). A folyatatásban azonban komoly fordulatot vett a mérkőzés képe (12:10). Az első játékrész hajrájában Nick Viktória találatával egyenlített a DKKA, a szünetben mégis nálunk volt az előny Tamara Mavsar lövése révén (13:12).

2. félidő: A fordulás után újra és újra vezetést szereztünk, de Poczetnyik Luca és Farkas Johanna lövéseivel nem tudtunk mit kezdeni (17:17). A vendégek fordítása többször is meghiúsult, a 42. percben viszont Szalai Babett gólja után már a DKKA-nál volt az előny (20:21). Egészen az 54. percig futottunk az eredmény után, végül Papp Nikolett és Tamara Mavsar góljai újbóli vezetést eredményeztek (27:26). A közvetlen hajrában Debreczeni-Klivinyi Kinga állt a csapat élére és pár perccel a vége előtt úgy tűnt, hogy meglehet a mérkőzés (29:27). Az utolsó perceket azokban 3:0-ra elvesztettük, így Poczetnyik Luca kilencedik és egyben utolsó gólja győzelmet ért a DKKA-nak (29:30).

Az eredmény alakulása: 5. p.: 4:2 | 10. p.: 6:5 | 15. p.: 8:5 | 20. p.: 10:6 | 25. p.: 12:10 | 30. p.: 13:12 | 35. p.: 16:15 | 40. p.:20:19 | 45. p.: 22:21 | 50. p.: 23:24 | 55. p.: 27:26 | 60. p.: 29:30.