Diákolimpia: országos elődöntőben a siófoki tehetségek

2022 ápr 01
1709 Megtekintés
Csütörtökön, az SKC Sportkomplexumban került megrendezésre a Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntője a III. korcsoportos lányok számára. Vártokné Szabó Ágnes együttese megnyerte a tornát és bejutott az országos elődöntőbe.

5. Barcs – 0 pont

„Ez a korcsoport most először vett részt ilyen jellegű és lebonyolítású diákolimpiai versenyen. Mindenki pályára lépett és a siker részese volt. Kivétel nélkül mind a négy mérkőzésünket magabiztosan nyertük meg, ezzel bejutottunk az országos elődöntőbe, amit nagyon várunk. Gratulálok a gyerekeknek, ügyesek voltak.” – fogalmazott a csapatot felkészítő, Vártokné Szabó Ágnes.

Siófok: Kovács Lili, S. Tóth Biborka, Zsupán Sára, Gosztonyi Anna, Papp Zsófia, Császár Boglárka, Andics Eszter, Gábor Kata, Máté Míra, Egri Csenge, Karsai Zita, Szavári Anna.

Házi góllövőlista: Gábor Kata 18 gól, Császár Boglárka 16, Kovács Lili 14, Zsupán Sára 10, S. Tóth Biborka 6, Andics Eszter 3, Papp Zsófia 2.